Hakkımızda

Firmamızın uzun yıllar özel sektörde kazandığı tecrübelerini birleştirip şahıs ve kurumlara daha profesyonel hizmetler vererek bugünlere gelmiştir. Bugün Sevil Akkan, peyzaj ve çevre düzenleme firması olarak, deneyimli kadromuz ile , bahçe düzenleme, bahçe bakımı, otomatik sulama sistemi kurulumu, rulo çim temini, drenaj ve oyun park alanları kurulumu gibi temel peyzaj düzenleme faaliyetlerini sektörünün her alanında başarı ile sürdürmektedir.

 

Sevil Akkan olarak ana ilkemiz, başarının efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmayı becerebilmektir. En iyi sonucu alana kadar azimle çabalamaya devam ediyoruz.

  • Vermiş olduğumuz ürün ve hizmeti, siz değerli müşterilerimize yakışır şekilde en üstün nitelikte sunmaktayız. Kaliteden asla ödün vermiyoruz.
  • Ekip ruhu ile birlikte tüm alınan sorumlulukları müşteri isteği doğrultusunda, zamanında ve istenilen şekilde yerine getirmekteyiz. Beyan ettiğimiz tarihte işinizi teslim ediyoruz.
  • Birlik beraberlik ve iyi hedef seçmeyi başarının sırrı olarak görüp, her zaman bu doğrultuda, hedeften asla sapmadan, tam olarak odaklanmış şekilde hareket etmekteyiz.
  • Firmamız işlerini büyük küçük demeden hiçbir ayrıntıyı atlamaksızın, tüm detayları ince ince programlayıp, güvenilirlik kelimesinin sonuna kadar hakkını verip, en üstün kalite ve hizmetleri sunmaktadır.